image_pdfimage_print

Książka przełamująca tabu. Wolna do politycznej poprawności. Otwarcie mówi o tym, o czym wielu najchętniej by milczało. Czekała ponad dziesięć lat na swojego wydawcę w Polsce. Dziś można ją kupić za pośrednictwem strony Euroislam.pl i w wybranych księgarniach w całym kraju.

Dlaczego nie jestem muzułmaninemWstęp do polskiego wydania napisał Andrzej Koraszewski z portalu Racjonalista.pl, działacz opozycyjny, dziennikarz paryskiej „Kultury” i BBC. Przedtem odniosła ogromny sukces w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych, wywołując publiczną debatę –  wyrażali się o niej z uznaniem lewicowy premier Czech i konserwatywny publicysta „Spectatora”.

Pozycja ta pozwala lepiej zrozumieć argumenty aktywistów zwalczających religijny terror spod znaku islamu zarówno tych w Europie, jak i świecie muzułmańskim. Polaków zaś ostrzega przed naiwnością i błędami popełnionymi przez zachodnie społeczeństwa w imię ideologii multikulturalizmu, cynicznie wykorzystywanej przez politycznych koniunkturalistów i  wielu muzułmańskich kaznodziejów, którzy chętnie wprowadziliby islam w całej Europie.